• امروز : چهارشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 15 - ذو القعدة - 1445
  • برابر با : Wednesday - 22 May - 2024
3

اعلام اسامی فیلم‌های کوتاه داستانی سی و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

  • کد خبر : 978
  • ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۷
اعلام اسامی فیلم‌های کوتاه داستانی سی و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران
اسامی فیلم‌های داستانی راه‌یافته به بخش مسابقه ملی سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعلام شد.

به گزارش یکتاهنر به نقل از ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، بر اساس اعلام دبیرخانه این رویداد، اسامی ۵۰ فیلم‌ داستانی راه‌یافته به بخش مسابقه ملی جشنواره سی و هشتم به شرح زیر و به ترتیب حروف الفبا اعلام می‌شود:

  1. «آخرین لالایی در تهران» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد وحدانی از تهران
  2. «آهو» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهسا رضوی از تهران
  3. «اتاق عقد» به کارگردانی حسن حبیب‌زاده و تهیه‌کنندگی محمدجواد موحد و حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی از اهواز
  4. «ارغوان» به کارگردانی محمد پهلوان و تهیه‌کنندگی محمدرسول رستمی و سازمان صداوسیما از سمنان
  5. «ارفاق» به کارگردانی رضا نجاتی و تهیه‌کنندگی سولماز وزیر زاده از تهران
  6. «باغ وحش» به کارگردانی نفیسه زارع و تهیه‌کنندگی سورنا اکباتانی و کاوه مظاهری از تهران
  7. «برای بار دوم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی لیلا اخباری از تهران
  8. «بشقاب» به کارگردانی عذرا خوان‌خواجه و رعنا واعظی و تهیه‌کنندگی علی سلیمانی از تبریز
  9. «پرتاب ناگهانی یک فیل» به کارگردانی نازنین چیت‌ساز و تهیه‌کنندگی حسن حبیب‌زاده و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
  10. «تابوت» به کارگردانی اکبر زارع و تهیه‌کنندگی اکبر زارع و انجمن سینمای جوانان ایران از تبریز
  11. «تانک شب» به کارگردانی امیررضا زرین‌بخش و تهیه‌کنندگی موسسه صندوق بیمه بتاجا، محسن پریانی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
  12. «تی ‌یَره» به کارگردانی مصطفی مهربان و تهیه‌کنندگی وحید کشاورز و انجمن سینمای جوانان ایران از رودبار
  13. «جاده بی‌انتها» به کارگردانی مهدی مرعشی و تهیه‌کنندگی سیدعلیرضا کاظمی از یزد
  14. «جان داد» به کارگردانی سهیلا پورمحمدی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از رودبار
  15. «حالت تهوع» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهرداد کبیری از تهران
  16. «حیاط» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مصطفا سلیمانی از تهران
  17. «خط‌های سفید» به کارگردانی و تهیه کنندگی جلال ساعد پناه از اردبیل
  18. «خنده بی‌دلیل گوزن‌ها» به کارگردانی سجاد ایمانی و تهیه‌کنندگی سجاد ایمانی، رضا دانش‌پژوه و انجمن سینمای جوانان ایران از شیراز
  19. «دکولاژ» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی عرفانه و شهاب صادق‌‎زاده از تهران
  20. «زخم» به کارگردانی سحر نورمنور و تهیه‌کنندگی سحر نورمنور و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
  21. «زوزه» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امیر نجفی از قزوین
  22. «شعبده» به کارگردانی سیاوش فرهادی و تهیه‌کنندگی سیاوش فرهادی، حسن فرهادی و انجمن سینمای جوانان ایران از بجنورد
  23. «کبود» به کارگردانی علی توکلی و تهیه‌کنندگی فواد جاودان و سعید نجاتی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
  24. «کپسول» به کارگردانی امیر پذیرفته و تهیه‌کنندگی امیر پذیرفته و انجمن سینمای جوانان ایران از رفسنجان
  25. «گجو» به کارگردانی سینا محمدیان و تهیه‌کنندگی بهنام حسینخانی از بیرجند
  26. «گرازها» به کارگردانی غلامرضا جعفری و تهیه‌کنندگی رامین سامانی از اصفهان
  27. «گرگ» به کارگردانی بهروز شمشیری و تهیه‌کنندگی جواد ارجمند از تبریز
  28. «گناه» به کارگردانی ابوالفضل عزیزی و تهیه‌کنندگی علیرضا رحیم‌زاده، معین تک‌روستا و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
  29. «گندم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی هاشم مرادی از کرج
  30. «گوزن» به کارگردانی هادی بابایی‌فر و تهیه کنندگی هادی بابایی‌فر و محمود غفاری از رودسر
  31. «لئو» به کارگردانی محمدمعین روح الامینی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از کاشان
  32. «لِبِر-کروموزوم ۱۷» به کارگردانی شروینه دیدنده و تهیه‌کنندگی شروینه دیدنده و حسین کلهر از تهران
  33. «لیلا» به کارگردانی مجتبی اسپنانی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از اصفهان
  34. «ماتروشکا» به کارگردانی یلدا زادون و تهیه‌کنندگی محمدرضا پیرهادی از تهران
  35. «ماجان» به کارگردانی فردین انصاری و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
  36. «مرد ابری» به کارگردانی شاهین جلالی و تهیه‌کنندگی شاهین جلالی و انجمن سینمای جوانان ایران از اردبیل
  37. «ماشوم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حسین میرزامحمدی از تهران
  38. «مصائب خرده کاراکترهای جامانده» به کارگردانی محمدنیما مظاهری و تهیه‌کنندگی رضا دوستی و محمدنیما مظاهری از تهران
  39. «ملودی آبی» به کارگردانی مریم سرجه‌پیما و تهیه‌کنندگی صمد واحدی از تهران
  40. «منطقه» به کارگردانی اسما ابراهیم‌زادگان و تهیه‌کنندگی مرتضی فرشباف و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
  41. «مورس» به کارگردانی روناک جعفری و تهیه‌کنندگی محمد یوسفی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
  42. «ناجی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سید امیرحسین بها الدینی از تهران
  43. «نارس» به کارگردانی محسن پوریوسفیان و تهیه‌کنندگی مهدی جمالوند از تهران
  44. «نگهبانان» به کارگردانی مجید فخریان و تهیه‌کنندگی مجید فخریان و انجمن سینمای جوانان ایران از بوشهر
  45. «هاجرو» به کارگردانی افشین اخلاقی فیض آثار و تهیه‌کنندگی افشین اخلاقی فیض آثار و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
  46. «هپروت» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد روح ‍‌‌بخش از تهران
  47. «هرگز گاهی همیشه» به کارگردانی شادی کرم‌رودی و تهیه‌کنندگی آرین وزیر دفتری از تهران
  48. «هشت‌سالگی» به کارگردانی رضا شاد و تهیه‌کنندگی لیلا گلدوست از تهران
  49. «هناسه» به کارگردانی میثم محمدخانی و تهیه‌کنندگی فاطمه سادات مختاری از تهران
  50. «ویار» به کارگردانی حورا طباطبایی و تهیه‌کنندگی حورا طباطبایی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۰ (۱۹ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱) برگزار می‌شود. این رویداد برای اولین‌بار در تاریخ سینمای ایران واجد شرایط تایید آکادمی اسکار شناخته و معرفی شده است.

لینک کوتاه : https://yektahonar.ir/?p=978

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها
انجمن سینمای جوانان ایران بنیاد سینمایی فارابی تئاترشهر تولید فیلم کوتاه جشنواره فیلم شهر جشنواره فیلم فجر جشنواره فیلم کوتاه تهران جشنواره موسیقی فجر حوزه هنری خانه سینما خانه هنرمندان ایران درگذشت هنرمندان سازمان سینمایی سینماحقیقت سی و نهمین جشنواره فیلم کوتاه تهران سی و نهمین جشنواره موسیقی فجر سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر سی و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران شانزدهمین جشنواره سینماحقیقت شبکه دو سیما شبکه سه سیما شبکه مستند شبکه های سیما شبکه یک سیما شورای پروانه ساخت شورای پروانه نمایش فیلم مستند فیلم کوتاه محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی موزه هنرهای معاصر تهران نمایشگاه کتاب تهران هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر هفدهمین جشنواره سینماحقیقت هنر و تجربه پاتوق فیلم کوتاه پانزدهمین جشنواره سینماحقیقت چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران چهلمین جشنواره فیلم فجر چهلمین جشنواره فیلم کوتاه تهران چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر چهل و دومین جشنواره فیلم فجر چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر