• امروز : سه شنبه - ۲ مرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 17 - محرم - 1446
  • برابر با : Tuesday - 23 July - 2024
3

اعلام آثار بخش مسابقه ملی و بین‌الملل پنجمین جشنواره فیلم پرواز

  • کد خبر : 1482
  • ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹
اعلام آثار بخش مسابقه ملی و بین‌الملل پنجمین جشنواره فیلم پرواز
اسامی آثار راه یافته به بخش مسابقه ملی و بین‌الملل پنجمین دوره جشنواره فیلم کوتاه پرواز اعلام شد.

بر اساس اعلام دبیرخانه این رویداد، اسامی ۶۶ فیلم‌ داستانی، مستند، پویانمایی و تجربی و پنج فیلم‌نامه راه‌یافته به بخش‌های رقابتی جشنواره پنجم فیلم پرواز به شرح زیر و به ترتیب حروف الفبا اعلام می‌شود:

۱- بخش فیلمنامه:

آسمان این‌جا خاکستری است (شرمین سلطانیان)، احمدرضا بوفون (مرتضی شهبازی، علی‌اصغر حجت‌پناه)، دوچرخه امید (بهار سجادیان، صبا ربیعی)، راژان (مهسا علینقیان، حمید سلیمی)، لنگه نداشته باشه (حمید حیدری سورشجانی).

۲- فیلم‌های پویانمایی و تجربی بخش ملی:

از راه دورتر (بهروز سلیمانی‌نظیر، شیرین سلیمانی‌نظیر، فرناز مؤذن)، این سو، آن سو (لیدا فضلی)، بخشش (محمدمهدی فکریان)، چشم (امید سیفی)، رامخانه (احسان شادمانی)، رویا (مجید صبری)، رویای کوچک من (محسن سیاهریزی)، مسافر (مهردخت خرمی‌پور)، نگاه (الهام تیجرعباسی).

۳- فیلم‌های کوتاه مستند بخش ملی:

آبشار (علی شهابی‌نژاد)، آشیانه خالی (فریبا عرب)، آفریده (رایحه مظفریان)، داستان زندگی در فیروز (حامد کلجه‌ای)، دختران آرزو (محمد عبدالهی)، دنیای رنگی (محمدرضا شهبانی‌نوری)، دیستروفی (لیلا اسبقی)، رقص عشق (محمد فرج‌زاده)، شریک (کمیل سهیلی)، شهر زیبای من (الهام آقالری)، عاطفه (فرهاد عزیزی‌یکتا)، کوتاه‌قامتان بلند همت (مریم خدایی)، مادر استثنائی (محمدصادق رمضانی‌مقدم، هاشم مسعودی)، ماسک من (پدرام ابویی)، من تنها نخواهم ماند (یاسر طالبی)، میس رونالدو (کیومرث محمدچناری)، میلاد (مصطفی سعیدی)، یا ضامن آهو (لعیا میرنصیری).

۴- فیلم‌های کوتاه داستانی بخش ملی:

۱۶:۵۴ (امیرابراهیم خلیلی)، از درد تنیده شده (دانیال قاسمیان)، برای بار دوم (لیلا اخباری)، بدرقه سکوت (محمدرضا دهستانی)، بی‌تیمار (سحر جعفری‌زاد)، تابستان قوها (مریم صمدی)، چپ‌دست (نسرین محمدپور)، در خود مانده (امیرحسین سرمدی)، رونیکا (مسیح غروی)، زو (محمدصادق رمضانی‌مقدم)، سنگبال (آمین صحرایی)، قمیر (جواد قاسملو)، گرگ (بهروز شمشیری)، گوشه پوسیده مرگ (امیر کرمی)، مبادله (ابوالفضل عزیزی)، میوت (فریماه بهرامی)، ناک‌اوت (امیرحسین خباززاده حقیقی)، نغمه‌های شب (عاطفه آزموده).

۵- فیلم‌های بخش بین‌الملل:

از من (آلیسون فراو/ انگلستان)، برای این دنیا خیلی زیبا بود (آیشا قمبازا/ فرانسه)، بدون محدودیت (پابلو هرنان آولیتا/ آرژانتین)، بزرگ مرد (هشام هاراگ، سمیر هاراگ/ فرانسه)، جهان من (الدور کدراتیلایف/ ازبکستان)، خانم ماریا (آنتونیو گارسیا کاسترو/ اسپانیا)، خواب شیرین (سزگین سونمز/ ترکیه)، درد (یه‌تر که‌سر/ ترکیه‌)، دیوارهای زندگی (زوران جورجویچ/ برزیل)، زنی کنار دریا (روین سانچز / اسپانیا)، شب‌های رنگین‌کمانی ژاکوب (ماکسیم شارکمن بوگدانو/ روسیه)، ضربان (دیمیتری یودویسکی/ صربستان)، فوق‌ توانا (آرجانمار ربتا/ فیلیپین)، ناشنوایی در دنیای شنوایان (محمد جیحانی‌خراسانی/ انگلستان)، نویسنده نابینا (جورجز سیفیانوس/ فرانسه)، نیایش (گویی شان/ چین). 

۶- فیلم‌های ایرانی بخش مسابقه بین‌الملل:

از راه دورتر (بهروز سلیمانی‌نظیر، شیرین سلیمانی‌نظیر، فرناز مؤذن)، این سو، آن سو (لیدا فضلی)، برای بار دوم (لیلا اخباری)، چپ‌دست (نسرین محمدپور)، رامخانه (احسان شادمانی)، زو (محمدصادق رمضانی‌مقدم)، میس رونالدو (کیومرث محمدچناری).

۷- فیلم‌های بخش مسابقه کارگردان‌های دارای معلولیت:

از درد تنیده شده (دانیال قاسمیان/ ایران)، به رد پایت نگاه کن (چیکه اوکه‌که/ انگلستان)، تماس (خولی گانم/ مکزیک)، زمین (جیمز او هاوک/ آمریکا)، سخت (سید احسن احمدی/ ایران)، هنر و راه (تاتی

لینک کوتاه : https://yektahonar.ir/?p=1482

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 2انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها
انجمن سینمای جوانان ایران بنیاد سینمایی فارابی تئاترشهر تولید فیلم کوتاه جشنواره فیلم شهر جشنواره فیلم فجر جشنواره فیلم کوتاه تهران جشنواره موسیقی فجر حوزه هنری خانه سینما خانه هنرمندان ایران درگذشت هنرمندان سازمان سینمایی سینماحقیقت سی و نهمین جشنواره فیلم کوتاه تهران سی و نهمین جشنواره موسیقی فجر سی و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران شانزدهمین جشنواره سینماحقیقت شبکه دو سیما شبکه سه سیما شبکه مستند شبکه های سیما شبکه یک سیما شورای پروانه ساخت شورای پروانه نمایش علیرضا قربانی فیلم مستند فیلم کوتاه محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی موزه هنرهای معاصر تهران نمایشگاه کتاب تهران هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر هفدهمین جشنواره سینماحقیقت هنر و تجربه پاتوق فیلم کوتاه پانزدهمین جشنواره سینماحقیقت چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران چهلمین جشنواره فیلم فجر چهلمین جشنواره فیلم کوتاه تهران چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر چهل و دومین جشنواره فیلم فجر چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر